ABSOLWENCI

Rok rozpoczęcia 1999/2000
             rok ukończenia 2001/2002

Klasa III A
            Wychowawca: mgr Renata Oleksak - Pelczar

Adamczyk Marcin, Babiuch Paulina, Błeszyńska Agnieszka, Bogolubow Mateusz, Czepczor Paweł, Góralczyk Dorota, Gosztyła Łukasz,Janus Piotr, Jaworski Michał, Kawka Jakub, Kozieł Małgorzata, Król Adrian, Krzepina Dawid, Leśniak Agnieszka, Nowak Rafał, Pawlak Alicja, Płowiec Klaudia, Sikora Dariusz, Sosnowski Kamil, Sosnowski Łukasz, Szpigiel Marcin, Trepka Marta, Walczak Kornelia, Wiecha Daniel, Woś Natalia.


Klasa III B
            Wychowawca: dr Robert Herzyk

Baczewska Justyna, Dudek Barbara, Górniak Joanna, Hein Bartosz, Izdebska Monika, Kasprzyk Mateusz, Kostępska Arleta, Kuś Łukasz, Kuś Mateusz, Łuczak Monika, Mazur Grzegorz, Noga Przemysław, Pragnący Kamil, Rak Kamil, Rzeźniczak Łukasz, Tomsia Bartosz, Tyka Sylwia, Urbański Grzegorz, Warżołek Małgorzata, Wielgosz Paweł, Wójcik Eliza, Zagała Ewa, Zawadzki Dariusz,Zgrzywa Dagmara.


Klasa III C
            Wychowawca: mgr Elżbieta Perek

Buczek Mateusz, Burnos Mariusz, Drożyński Sebastian, Dziura Anna, Kiełtyka Katarzyna, Klich Marzena, Kordaszewska Edyta, Kowalski Krystian, Madejski Tomasz, Mączka Adrian, Nawara Joanna, Papież Sylwia, Prządo Kamil, Rogóż Lucjan, Sioła Marta, Sioła Szczepan, Skotniczna Justyna, Skóra Olga, Stach Aleksandra, Stach Andrzej, Stach Marta, Stach Robert, Strzałkowska Ewa, Tomsia Łukasz, Zmysło Daria.


Klasa III D
            Wychowawca: mgr Beata Cyra - Szczurowska

Bigaj Krzysztof, Czaja Zbigniew, Czechowska Anna, Gregorski Mariusz, Januszek Gabriela, Jochymek Sławomir, Kluczewski Jacek, Kocjan Anna, Kwiecień Agnieszka, Lorek Mariusz, Mielczarek Kamil, Musiał Mariusz, Olesiak Maria, Pasternak Dawid, Piątek Szymon, Pryga Sylwia, Struzik Michał, Szlęzak Jan, Trzcionkowski Grzegorz, Wadas Wioleta, Woźniak Natalia, Zub Konrad, Zub Rafał, Żebrowska Agnieszka.


Klasa III E
            Wychowawca: mgr Lidia Radomska

Bigaj Karolina, Bigaj Rafał, Chmist Andrzej, Filo Beata, Gałka Anna, Gałka Michał, Gałka Rafał, Góralczyk Krzysztof, Kiełtyka Małgorzata, Klich Grzegorz, Kordaszewska Karolina, Mączka Mariola, Nowak Adam, Pietruszka Jarosław, Sak Tomasz, Stach Sylwia, Świda Izabela, Tofel Piotr, Tracz Grzegorz, Tyliba Justyna, Zych Katarzyna.


Klasa III F
            Wychowawca: mgr Halina Hamerlik

Bałtowski Kamil, Bogacka Kinga, Gil Wawrzyniec, Gil Zbigniew, Kańczuga Karol, Klich Szymon, Kłos Agata, Knap Angelika, Kołodziejczyk Beata, Kurek Aneta, Lalik Dominika, Michalczewski Tomasz, Nogieć Marcin, Paceśna Magdalena, Piątek Damian, Sadowski Michał, Stanek Mateusz, Sumera Sandra, Syguła Magdalena, Szymczyk Ilona, Trepka Grzegorz, Zaród Agata.


Klasa III G
            Wychowawca: mgr Ewa Sznajder

Banyś Katarzyna, Bąk Martyna, Czerwik Dominika, Dziubek Wioleta, Jackowska Marta, Januszek Paweł, Kardas Patrycja, Kaszuba Marcin, Kaśków Ewelina, Kocjan Małgorzata, Kwietniewski Damian, Lisowski Łukasz, Mikrut Marta, Mitura Piotr, Nocoń Edyta, Nowak Ewelina, Stanek Sylwia, Stolecka Joanna, Szatan Sylwester, Ubysz Kamil, Wrona Grzegorz, Żaba Małgorzata.


Klasa III H
            Wychowawca: mgr Małgorzata Bigaj

Bogielska Anna, Caraballo Cortes Consuelo, Cieślik Dawid, Chwast Piotr, Fojk Hanna, Jaworski Daniel, Jop Anna, Klama Patryk, Kocoń Paweł, Kurek Ewelina, Marek Mariusz, Mazurkiewicz Grzegorz, Nowak Kinga, Nowicka Katarzyna, Pacia Filip, Rzemieniuk Anna, Sarba Anna, Starzycka Katarzyna, Strzeszewski Sebastian, Szewczyk Tomasz, Tomaszewska Kamila, Trela Norbert, Walencik Anna, Wardach Piotr.


Klasa III I
            Wychowawca: mgr Urszula Badnarz

Banaś Monika, Bigaj Kinga, Bogdański Bartosz, Cieślik Michał, Chyra Monika, Grabowski Łukasz, Grządka Jarosław, Korczyńska Iwona, Kos Paulina, Kula Marcin, Latała Agnieszka, Łydka Monika, Milka Aleksandra, Musiał Tomasz, Nowak Łukasz, Osmólski Jakub, Podsiadło Kamila, Ryza Maciej, Smędowski Łukasz, Szumiał Paulina, Tokarczyk Bożena, Trznadel Grzegorz, Zasucha Krzysztof.


Klasa III J
            Wychowawca: mgr Elżbieta Koruba

Adamczyk Damian, Aljewicz Anna, Bochenek Kamil, Bochenek Sandra, Duda Monika, Fatyga Adrian, Gabryś Beata, Haberka Patrycja, Hetmańczyk Ewa, Kaleta Michał, Kądziela Tomasz, Kołacz Katarzyna, Kotyk Kamil, Królikowska Małgorzata, Makuch Andrzej, Ożóg Agnieszka, Palimąka Joanna, Smolarczyk Wojciech, Sobociński Mariusz, Stach Mateusz, Stępień Mariusz, Styranko Katarzyna, Śpiewak Sylwia, Zydel Karolina.


Do góry

Rok rozpoczęcia 2000/2001
             rok ukończenia 2002/2003

Klasa III A
            Wychowawca: mgr Władysława Nielaba

Baranowska Katarzyna, Cabała Karol, Curyło Jakub, Dubiel Adrian, Gamrat Marcin, Graboś Barbara, Jewiarz Edyta, Kasprzyk Zbigniew, Kocjan Konrad, Kocjan Paulina, Kopczyk Piotr, Kopeć Katarzyna, Małecki Filip, Matusiak Maciej, Mączka Wojciech, Nawara Krzysztof, Lisowski Marcin, Piątek Katarzyna, Pierścionek Monika, Sierka Karolina, Struzik Agnieszka, Trzcionkowska Iwona, Wadas Waldemar, Wojna Katarzyna, Wroński Paweł, Zięba Sandra.


Klasa III B
            Wychowawca: mgr Urszula Słaby

Bręklewicz Marta, Cebo Michalina, Cieślik Rafał, Ćwik Bartosz, Ćwik Jan, Druzgała Sylwia, Gęgotek Justyna, Głowacki Piotr, Jakóbowska Nina, Jałowiec Paulina, Karoń Tomasz, Kiełtyka Wojciech, Klich Paulina, Knap Anna, Kordaszewska Barbara, Krawczyk Adam, Krzywda Aleksandra, Kubańska Agnieszka, Lekstan Kacper, Molenda Sylwester, Pasich Izabela, Piątek Anna, Piątek Ewa, Piątek Paulina, Tracz Bartosz, Wałach Tomasz, Wilk Stanisław, Wojdyła Magdalena, Zając Paulina, Kwiecień Damian.


Klasa III C
            Wychowawca: mgr Dorota Witek

Bartnik Adrian, Bigaj Daniel, Błaszczuk Kinga, Bolek Piotr, Czarnul Marta, Drzewiecki Konrad, Jurek Mateusz, Kasprzyk Artur, Kądziela Monika, Kiendracha Grzegorz, Kluczewska Paulina, Kocjan Barbara, Kowalczyk Dorota, Kowalski Paweł, Kozieł Dariusz, Krajewski Artur, Kubacka Marta, Lipiński Maciek, Madzio Michał, Malinowska Agata, Michalik Maciej, Mysłek Paweł, Nowak Dawid, Radomska Anna, Szura Aleksandra, Szydełko Łukasz, Szyja Piotr, Zatoń Mateusz, Piotrowska Martyna, Noga Emilia.


Klasa III D
            Wychowawca: mgr inż. Marta Korczyńska

Chwast Marta, Czarnota Klaudia, Drożyńska Barbara, Dziubek Damian, Goraj Anna, Kiełtyka Małgorzata, Kocjan Łukasz, Morawska Ewelina, Nowak Mateusz, Papież Marcin, Piątek Zuzanna, Prządo Monika, Remberski Konrad, Rogóż Kornelia, Roś Damian, Sarota Wioleta, Sioła Mateusz, Sobania Marta, Sokół Dorota, Stach Arkadiusz, Stach Dariusz, Stach Dorota, Stach Marcin, Stach Marzena, Sułkowska Aldona.


Klasa III E
            Wychowawca: mgr Jolanta Różanowska

Bałtowska Magdalena, Barczyk Anna, Fałda Elżbieta, Gil Karolina, Gil Monika, Grzanka Paweł, Gzyl Anna, Jakowiec Krzysztof, Kamionka Krzysztof, Kołodziejczyk Ewelina, Kostyra Damian, Lalik Artur, Łój Adriana, Maj Gabriela, Majda Gabriela, Nowak Łukasz, Pacia Beata, Piątek Tomasz, Sadowski Kamil, Stach Kamil, Tarasin Katarzyna, Trólka Angelina, Trólka Piotr, Wojdyła Iwona, Woszczek Piotr.


Klasa III F
            Wychowawca: mgr inż. Maria Kordas

Barczyńska Kamila, Baranowska Dominika, Bembenek Dariusz, Bodnar Kamil, Czarnota Michał, Czepułkowska Paula, Dąbrowski Kamil, Garula Anna, Glanowski Adrian, Jawor Marcin, Kaźmierczyk Dorota, Kubiak Mariusz, Leńczuk Katarzyna, Łochowska Anna, Majka Agnieszka, Michalczyk Maria, Michalski Wojciech, Miszczyk Izabela, Nowak Michał, Olszewski Damian, Salak Karolina, Senior Iwona, Sobieraj Wiktor, Tarka Krzysztof, Tusiewicz Łukasz, Urbański Paweł, Żur Agata, Kurczydło Anna.


Klasa III G
            Wychowawca: mgr Bożena Polakiewicz

Bigaj Urszula, Borkowska Malwina, Cieślik Krzysztof, Chołota Katarzyna, Dubel Szymon, Duda Mateusz, Kot Anna, Koźmiński Andrzej, Kurzawa Kinga, Krzepkowska Ewa, Maciejowska Karolina, Nowak Anna, Pankau Kamil, Papis Krystian, Podraza Olga, Potok Paulina, Pruciak Paulina, Przyborowski Damian, Przyborowski Marcin, Rzońca Katarzyna, Sędor Małgorzata, Smędowska Agnieszka, Starowicz Joanna, Staszczyk Michał, Stawski Piotr, Suchan Mateusz, Tatarek Marta, Wojciechowska Anna, Zbierska Natalia.


Klasa III H
            Wychowawca: mgr Grażyna Jopek

Barczyk Sebastian, Cygankiewicz Małgorzata, Domagała Anna, Dybek Artur, Gądek Bartłomiej, Górka Justyna, Januszek Katarzyna, Kaliński Grzegorz, Kika Dorota, Król Tomasz, Lekstan Jakub, Łaskawiec Magdalena, Mitusiński Krzysztof, Pałka Anna, Pandel Monika, Pilch Michał, Skalski Michał, Skalski Wojciech, Skotniczny Grzegorz, Smoła Patrycja, Stach Paweł, Szczepara Marta, Szymczyk Łukasz, Ślusarczyk Marta, Węglarz Ilona, Chmiest Weronika.


Klasa III I
            Wychowawca: mgr Elżbieta Sigeda

Chodorek Krzysztof, Czurko Jakub, Dziados Edyta, Filas Patryk, Gibałka Karolina, Henkel Monika, Izdebska Agnieszka, Kaleciński Michał, Karwat Magda, Kaszuba Agnieszka, Kincel Marcin, Klimasara Mateusz, Lewicki Kamil, Łażewski Mariusz, Malicka Marta, Nyczaj Mateusz, Piasny Przemysław, Pliszka Justyna, Polak Michał, Rozlach Łukasz, Stalicka Anna, Szewczyk Izabela, Szymiec Dorota, Świeboda Dagmara, Urban Ilona, Wesołowski Kamil, Zawadzki Artur.


Klasa III J
            Wychowawca: mgr Beata Rup

Bielawska Katarzyna, Bugajska Karolina, Cebula Agnieszka, Czapla Żaneta, Czeladzki Mateusz, Gajczewski Łukasz, Gębal Maciej, Grabda Kinga, Kałwa Aneta, Kuczera Jarosław, Leki Paweł, Napora Magdalena, Niewiara Arkadiusz, Nowecki Marcin, Piasecka Marta, Piechulska Małgorzata, Płóciennik Dawid, Rachwał Beata, Syguła Marcin, Sztukowski Piotr, Szul Jacek, Twardowski Artur, Wojdyła Joanna, Wójcicki Konrad.


Klasa III K
            Wychowawca: mgr Alicja Wałach

Bigaj Anna, Cechanowicz Wojciech, Dzikowska Natalia, Fijałkowska Aleksandra, Foryś Dariusz, Gębala Monika, Imbor Agata, Kalamis Paweł, Kołacz Izabela, Lekarewicz Karina, Lipińska Aleksandra, Łajczak Łukasz, Majewska Magdalena, Majkrzyk Magdalena, Marcinek Piotr, Mucha Anita, Muśkiewicz Beata, Noga Katarzyna, Oberski Rafał, Radziejewska Dagmara, Rokita Mateusz, Skalski Dariusz, Słupecki Artur, Stańczak Grzegorz, Stawkowski Łukasz, Suwała Sebastian, Świda Adrian, Świda Mateusz.


Do góry

Rok rozpoczęcia 2001/2002
             rok ukończenia 2003/2004

Klasa III A
            Wychowawca: mgr Jadwiga Szymczyk

Byczek Marcin, Chmist Miłosz, Chojowska Katarzyna, Chwast Łukasz, Dziadosz Magdalena, Gomółka Magdalena, Kiełtyka Adam, Klich Agnieszka, Kocjan Aneta, Kocjan Sylwester, Korlacki Jakub, Kraul Mateusz, Krawczyk Barbara, Kulig Kamil, Kulig Michał, Łydka Gabriel, Mączka Marcin, Moczydłowski Wojciech, Nowak Barbara, Opioła Jacek, Orczyk Paulina, Polakiewicz Olga, Ratajczak Edyta, Szewczyk Ewelina, Szczepanek Agnieszka, Świda Łukasz, Świda Marcin, Tomas Łukasz, Woszczek Dariusz, Woszczek Dawid.


Klasa III B
            Wychowawca: mgr Urszula Bednarz

Babiuch Jakub, Barczyk Katarzyna, Duma Tomasz, Halicki Paweł, Kmicik Krzysztof, Kordas Jagoda, Kubiak Małgorzata, Lekston Adrian, Lewicki Łukasz, Majewski Emanuel, Nowak Monika, Pezdan Krzysztof, Słaby Jakub, Sroka Kamil, Stalicka Katarzyna, Stańczak Hanna, Tomaszewska Joanna, Twardowski Kamil, Wiśniewski Kamil, Włodarczyk Dagmara, Włodarczyk Damian, Wojdyła Magdalena, Wójcik Piotr, Wypasek Michał, Żebrowski Dariusz.


Klasa III C
            Wychowawca: mgr Maria Bień

Banek Angelika, Baran Agnieszka, Baranek Justyna, Bąchór Olga, Bierut Tomasz, Broda Michał, Czarnota Tomasz, Kocjan Tomasz, Klesiński Radosław, Krawczyk Łukasz, Kula Mateusz, Kulig Wojciech, Januszek Nikodem, Mączka Katarzyna, Mączka Monika, Piątek Joanna, Piekarz Anna, Piekarz Mariusz, Poczęsna Marcelina, Powaga Ilona, Roś Aleksandra, Sarota Mateusz, Sikora Michał, Sioła Sebastian, Skalska Karolina, Skalski Łukasz, Skóra Mateusz, Smolik Katarzyna, Stach Anna, Stach Sylwester.


Klasa III D
            Wychowawca: mgr Małgorzata Bigaj

Bałtowska Dorota, Bąchór Dawid, Bryzik Mateusz, Czarnul Monika, Duraj Piotr, Dzióbek Łukasz, Gil Kamil, Gil Magdalena, Głąb Magdalena, Gorgoń Tomasz, Kamionka Grzegorz, Karoń Kamil, Karoń Michał, Kowal Ewelina, Kowalski Alan, Kuś Piotr, Łaskawiec Dagmara, Nocoń Sebastian, Nowak Łukasz, Pasich Anna, Pasich Jakub, Pasich Michał, Piątek Karolina, Piątek Tomasz, Pilch Dawid, Trólka Janusz, Wilk Katarzyna, Wojdyła Szymon.


Klasa III E
            Wychowawca: mgr Ewa Witkowska

Baldy Paweł, Banyś Adrian, Bulanowska Karolina, Cabała Bartłomiej, Czajkowska Paula, Czeladzki Mirosław, Gregorski Kamil, Izdebski Kamil, Jochymek Magdalena, Jurga Marta, Karcz Katarzyna, Kijak Edyta, Kocjan Artur, Krawczyk Paweł, Król Magdalena, Kulig Piotr, Lubaszka Mateusz, Łaskawiec Aneta, Mazurczak Grzegorz, Mielczarek Adrian, Pobożniak Monika, Sołtysik Dariusz, Stefański Marcin, Ścigaj Przemysław, Tomecki Damian, Tomsia Damian, Zajączkowska Monika.


Klasa III F
            Wychowawca: mgr Beata Jurczyk-Szotek/mgr Halina Hamerlik

Curyło Katarzyna, Gaweł Agnieszka, Jurczyk Mateusz, Kabat Marcin, Kania Łukasz, Konwicka Dagmara, Kowalski Marcin, Kulig Adrian, Leki Paweł, Łanik Katarzyna, Nocoń Kamil, Noga Michał, Nowakowska Małgorzata, Paluch Rafał, Pasek Paulina, Pawełczyk Marek, Piątek Bartosz, Staroń Sylwia, Synowiec Aleksandra, Synowska Sylwia, Szczepara Karolina, Szlęzak Wojciech, Wadas Ewelina, Wąs Łukasz, Wilk Karolina, Zając Agnieszka, Zgoda Agnieszka.


Klasa III G
            Wychowawca: mgr Teresa Groniewska

Bełtowski Grzegorz, Chmielowski Mariusz, Cieśla Katarzyna, Czepczor Agnieszka, Drapała Małgorzata, Gębczyński Łukasz, Hat Marcin, Jurkowska Kamila, Klajny Katarzyna, Krzysiak Anna, Kubiczek Justyna, Leszczyński Tomasz, Lewandowska Ewelina, Łuniewski Rafał, Mistrzyk Łukasz, Molęda Agnieszka, Palimąka Katarzyna, Palkowska Katarzyna, Płonka Tomasz, Pol Agnieszka, Stach Katarzyna, Sztukowska Małgorzata, Tarabańska Agata.


Klasa III H
            Wychowawca: mgr Władysława Nielaba

Bachowska Dorota, Belka Urszula, Cechanowicz Michał, Chyra Paweł, Dudek Katarzyna, Fornalczyk Kamila, Gałwa Justyna, Gasińska Olimpia, Kalinowski Szymon, Kantor Dominika, Lemańczyk Robert, Michalik Mariola, Muzyk Katarzyna, Nowak Paulina, Nowicki Wojciech, Okraska Natalia, Pachowicz Artur, Pawlak Monika, Ruski Sebastian, Rzeźniczak Michalina, Siudy Dominika, Stawkowski Krzysztof, Śpiewak Marcin, Zgrzywa Agnieszka.


Klasa III I
            Wychowawca: mgr Agnieszka Kocjan / mgr Beata Rup

Bajer Wojciech, Baranowska Diana, Cieślik Paweł, Deńca Bartosz, Drąg Damian, Jaworska Karolina, Karkosza Arleta, Korejwo Krzysztof, Kozieł Paweł, Miętki Radosław, Musialik Mateusz, Nogieć Tomasz, Pecold Karolina, Piórkowski Rafał, Pokrzyk Anna, Rzemieniuk Katarzyna, Rybak Paweł, Sałata Agnieszka, Skulimowska Paulina, Styrna Mateusz, Szleszyńska Marta, Tokarczyk Joanna, Wójtowicz Monika, Zaród Maja, Zubek Adrian.


Do góry

Rok rozpoczęcia 2002/2003
             rok ukończenia 2004/2005

Klasa III A
            Wychowawca: dr Robert Herzyk

Adamczyk Grzegorz, Bartnik Paulina, Chołota Kinga, Ciszek Bartosz, Czachór Monika, Drapała Dawid, Dudzik Wojciech, Gałka Kamil, Gałka Mateusz, Kasperkiewicz Klaudia, Krajewska Paulina, Kubica Przemysław, Lampa Katarzyna, Leszczyński Michał, Miszczyk Wioleta, Palkowska Marta, Pytel Krystian, Sowińska Agata, Szura Robert, Wójcik Kacper, Wyskwarski Miłosz, Urbaniak Klaudia, Zatoń Katarzyna.


Klasa III B
            Wychowawca: mgr Edyta Sroka

Bobela Justyna, Chochół Paulina, Dziura Krystian, Filo Marzena, Filo Monika, Glanowska Wioleta, Jochymczyk Adrian, Kaleta Damian, Klich Anna, Klich Szymon, Kordaszewski Paweł, Michalczewski Bartosz, Namysło Justyna, Piątek Joanna, Prządo Przemysław, Roszak Joanna, Roś Anna, Sioła Łukasz, Skóra Marcin, Stach Barbara, Stach Ewa, Stach Grzegorz, Stach Mateusz, Stach Wojciech, Stefański Robert, Tracz Anita.


Klasa III C
            Wychowawca: mgr Ewa Sznajder / mgr Urszula Słaby

Barczyński Tomasz, Cepak Joanna, Drzewiecki Tomasz, Głąb Anna, Herzog Agata, Janus Paweł, Jara Kamila, Kajda Anna, Kalamis Agnieszka, Karwowska Małgorzata, Kaźmierczyk Paulina, Kluczewska Joanna, Korejwo Marcin, Koziara Marta, Lipiński Krzysztof, Łodyga Martyna, Łopata Michał, Niedźwiecki Łukasz, Pajęcki Miłosz, Piasna Ewelina, Piasny Mateusz, Plewa Tomasz, Prządo Sebastian, Smuga Malwina, Staszczak Helena, Stawkowska Ewa, Styranko Tomasz, Szlęzak Radosław, Szuryga Zbigniew, Ziętek Aleksandra.


Klasa III D
            Wychowawca: mgr Elżbieta Koruba

Adamczyk Monika, Bogolubow Ilona, Brzeziński Kamil, Cichoń Michał, Dyszlewska Anna, Grabarczyk Piotr, Grabska Dagmara, Grzesiak Karolina, Haberka Adrian, Halicka Anna, Kadzikiewicz Aleksandra, Kaleciński Tomasz, Korzekwa Mateusz, Kozak Mariusz, Lebdowicz Marek, Niedziela Żaneta, Ostrowski Marek, Pitula Wojciech, Prusek Grzegorz, Pstruś Mateusz, Rzeźniczak Karolina, Sitko Kasjan, Stadnik Sandra, Starowicz Ewa, Urban Katarzyna, Wesołowski Piotr, Woźniak Edyta, Zasucha Michał.


Klasa III E
            Wychowawca: mgr Leszek Nadobny

Bigaj Joanna, Bigaj Michał, Chwast Agnieszka, Czarnul Magda, Dziadosz Aleksandra, Dziadosz Anna , Gałka Dariusz, Gut Barbara, Izdebski Łukasz, Jałowiec Justyna, Kiełtyka Krzysztof, Kocjan Edyta, Kocjan Kamil, Kołodziejczyk Rafał, Kowalska Karolina, Mączka Grzegorz, Nesteruk Karol, Nocoń Monika, Paceśna Aleksandra, Polakiewicz Jagoda, Sioła Bartłomiej, Sołtysik Michał, Sowa Anna, Sowestianow Iwona, Stach Marzena, Szpik Piotr, Tarasin Justyna, Zając Jakub.


Klasa III F
            Wychowawca: mgr Joanna Dudek

Bąchór Paulina, Bryzik Kamil, Czopek Łukasz, Ćwik Kamil, Gil Agnieszka, Głąb Mateusz, Hołda Łukasz, Kołodziejczyk Edyta, Król Sebastian, Łaskawiec Magdalena, Mitura Ryszard, Nocoń Aleksandra, Pilch Łukasz, Stanek Michał, Stanek Piotr, Swędzioł Anna, Swędzioł Monika, Szymczyk Dawid, Tofel Katarzyna, Trepka Michał, Wąsiel Justyna, Żaba Sylwia, Żurek Michał.


Klasa III G
            Wychowawca: mgr inż. Marta Korczyńska

Chmiest Monika, Curyło Elżbieta, Cygankiewicz Łukasz, Draba Mateusz, Filarska Anna, Gałka Mateusz, Jochymek Róża, Jałowiec Bartosz, Kabat Agnieszka, Kasprzyk Karina, Kłapciński Bartłomiej, Lekstan Bartosz, Michalska Paulina, Mikrut Marzena, Pabian Mateusz, Piątek Jakub, Pobożniak Mateusz, Rogóż Tomasz, Sierka Ilona, Skipiała Marcin, Skubis Monika, Starzyk Paulina, Stefańska Marta, Szmajser Sylwia, Wadas Damian, Węglarz Justyna, Wójcik Piotr, Żydzik Piotr.


Do góry

Rok rozpoczęcia 2003/2004
             rok ukończenia 2005/2006

Klasa III A
            Wychowawca: mgr Jolanta Różanowska

Aljewicz Małgorzata,Buczek Monika, Czarnota Sylwia, Dobra Aneta, Grzebinoga Marlena, Hamerlik Marta, Jamrozik Justyna, Luto Marta, Łój Patrycja, Molęda Damian, Myczka Mateusz, Olender Mateusz, Papis Paweł, Rząd Aneta, Sarach Agnieszka, Sarach Anna, Sewioło Roksana, Skutnik Sebastian, Stawska Renata, Stelmach Marcin, Szleszyńska Magda, Tatarek Anna, Trznadel Monika, Wójcik Adrian.


Klasa III B
            Wychowawca: mgr Bożena Polakiewicz

Babiuch Damian, Buława Katarzyna, Ciołek Gabriela, Cieśla Anna, Forgacz Sonia, Gasiewicz Paulina, Gołaś Paweł, Hamerlik Bartłomiej, Jamrocha Adam, Januszek Wojciech, Jarosz Julia, Kądziela Artur, Kiendracha Marcin, Majkrzyk Maciej, Marzec Mateusz, Muśkiewicz Sylwia, Oleksy Anna, Oleksy Marta, Suwała Katarzyna, Pachowicz Dawid, Piotrowska Katarzyna, Pniaczek Sylwia, Pytel Mateusz, Sznajder Radosław, Witek Agnieszka, Wójcicki Paweł, Zagała Dariusz, Żur Joanna.


Klasa III C
            Wychowawca: mgr Grażyna Jopek / mgr Halina Hamerlik

Borkowski Sebastian, Ciopciński Tomasz, Czekaj Monika, Dąbrowski Piotr, Haberka Krzysztof, Hajduk Karina, Jaworski Marcin, Kaliński Łukasz, Kaliński Michał, Karpiński Dawid, Kurzawa Konrad, Maciejowski Szymon, Makowski Tomasz, Marchewa Dawid, Marzec Damian, Paluch Marzena, Pawłowska Joanna, Piórkowski Artur, Płucisz Dawid, Skibiński Maciej, Skrzynecki Piotr, Styrna Mariola, Wojciechowski Karol, Zagała Grzegorz, Zaród Aleksandra, Zarycka Izabela.


Klasa III D
            Wychowawca: mgr Dorota Witek

Błaszczuk Michał, Curyło Elżbieta, Czeladzki Marcin, Czeladzki Piotr, Czerwińska Klaudia, Drygała Katarzyna, Duda Patrycja, Głąb Paulina, Gregorska Dorota, Jochymek Krzysztof, Kluczewski Artur, Kłapcińska Aleksandra, Kubiczek Piotr, Małka Małgorzata, Michalska Katarzyna, Muzyk Paulina, Napora Kalina, Noga Marta, Piątek Łukasz, Prządo Aleksandra, Pyszkiewicz Paweł, Starzyk Michał, Ślęczka Filip, Szymczyk Damian, Terlecka Natalia, Tomsia Magdalena, Wadas Tomasz, Wajs Magdalena.


Klasa III E
            Wychowawca: mgr Lidia Radomska

Bigaj Patrycja, Błonarowicz Paulina, Czopek Dominika, Duraj Marta, Gil Michał, Gil Tomasz, Gorgoń Anna, Jałowiec Aldona, Januszek Bartłomiej, Januszek Karolina, Kamionka Agnieszka, Karoń Rafał, Nocoń Damian, Pasich Aleksandra, Piątek Arian, Piątek Krzysztof, Piątek Magdalena, Samul Ewelina, Skalska Anna, Skręt Gabriela, Stanek Małgorzata, Trepka Adrian, Trólka Damian, Węglarz Bartłomiej, Zięciak Karolina.


Klasa III F
            Wychowawca: mgr inż. Maria Kordas

Banek Balbina, Baran Dawid, Baranek Janusz, Broda Katarzyna, Drożyńska Ewelina, Furman Monika, Kiełtyka Justyna, Kordaszewski Dariusz, Kordaszewski Janusz, Kordaszewski Michał, Krawczyk Kamil, Kulig Edward, Paszcza Paweł, Pawlak Damian, Rogóż Dominika, Roś Przemysław, Sioła Anna, Sioła Monika, Sołtysik Ewelina, Sroka Katarzyna, Stach Damian, Stach Monika, Stach Przemysław, Tokaj Paulina, Tyliba Marta.


Klasa III G
            Wychowawca: mgr Alicja Wałach

Banasik Edyta, Brzuska Karolina, Czarnota Paulina, Filo Karolina, Gałka Grzegorz, Gamrat Łukasz, Januszek Anita, Karcz Mariusz, Klich Marcela, Klich Michał, Kłos Tomasz, Knapik Monika, Kordaszewska Alicja, Korlacka Ludmiła, Kornecka Ewelina, Malina Grzegorz, Mączka Dominik, Milej Marta, Mirota Konrad, Niemczyk Aleksandra, Opioła Małgorzata, Piwowarczyk Paulina, Stach Justyna, Stach Łukasz, Spyt Aleksandra, Szewczyk Dariusz, świda Mateusz, Wąs Marcin, Żurek Paulina.


Klasa III H
            Wychowawca: mgr Elżbieta Sigeda

Banasik Kevin, Białaś Milena, Białaś Monika, Czeladzka Katarzyna, Kaśków Paulina, Karoń Ewelina, Kerth Kamil, Knapczyk Agnieszka, Knapczyk Łukasz, Król Mateusz, Kula Kamil, Krzywda Anna, Lubaszka Piotr, Łaskawiec Anna, Nocoń Konrad, Nogieć Monika, Piątek Marta, Piątek Patryk, Rogóż Sylwester, Skalska Monika, Sowula Paulina, Tomsia Ewa, Tomsia Mariola, Zabłocka Justyna, Żurek Grzegorz.


Do góry

Rok rozpoczęcia 2004/2005
             rok ukończenia 2006/2007

Klasa III A
            Wychowawca: mgr Urszula Bednarz

Bryzik Albin, Ciszek Martyna, Czopek Bożena, Ćwik Michał, Drąg Agnieszka, Grabowski Jakub, Janik Marcin, Jawor Katarzyna, Karwowska Anna, Łajczak Patryk, Madzio Adrian, Majda Anna, Majda Patryk, Małka Justyna, Nowakowski Kamil, Oleszewska Angelika, Petlic Tomasz, Pilch Karolina, Pilch Mateusz, Skręt Norbert, Stanek Weronika, Szlęzak Bartosz, Trólka Aleksandra, Ulatowski Bartosz, Wolska Sylwia, Żurek Rafał.


Klasa III B
            Wychowawca: mgr Urszula Słaby

Bartoszek Aleksandra, Bigaj Aleksandra, Chwast Mateusz, Czarnul Robert, Dziurzyński Paweł, Fijałkowski Kamil, Filo Ewelina, Gomółka Brygida, Hrabia Paulina, Izdebska Agata, Kacprzyk Dawid, Kaczmarczk Damian, Kiełtyka Hiacynta, Klich Klaudia, Koc jan Albert, Kocjan Marta, Kozłowicz Sylwia, Mączka Mateusz, Motyl Kamil, Nerka Mateusz, Pilch Agnieszka, Polakiewicz Paweł, Rzepka Przemysław, Skalski Mateusz, Stach Dariusz, Szczurek Małgorzata, Ślaz Katarzyna, Trendel Piotr, Witmajer Arkadiusz, Wyrodek Żaneta.


Klasa III C
            Wychowawca: mgr Beata Rup

Broda Mateusz, Chwast Agnieszka, Cichoń Justyna, Ciszewska Joanna, Gaweł Bartłomiej, Gil Karol, Jakubas Alicja, Kaczmarek Paweł, Klajny Beata, Knapczyk Mateusz, Krawczyk Ewa, Kusztal Aleksandra, Kuźniar Kamil, Łydka Adrian, Mitusiński Łukasz, Nawara Justyna, Nocoń Małgorzata, Oleniacz Aleksandra, Pasek Mariusz, Patrykiewicz Patrycja, Pawełkiewicz Mateusz, Pilch Mateusz, Swędzioł Tomasz, Szlęzak Damian, Tracz Ewa, Węglarz Ewelina, Wilczewski Konrad, Wilk Michał, Wójcik Łukasz, Wójcik Małgorzata, Zgoda Przemysław.


Klasa III D
            Wychowawca: mgr Ewa Witkowska

Banyś Krzysztof, Barczyk Damian, Barczyk Michał, Bartoszek Magdalena, Cetnarowska Monika, Cieślik Monika, Drzazga Monika, Grzanka Piotr, Florczyk Agnieszka, Jałowiec Paulina, Kopeć Adrianna, Kordaszewska Sylwia, Lorek Ewelina, Maciążek Adrian, Madejski Krystian, Paluch Katarzyna, Ptaszek Maciej, Pyszkiewicz Patrycja, Roś Grzegorz, Sarota Sebastian, Skalski Sebastian, Szarawara Jakub, Szwala Karolina, Szymczyk Daria, Tomsia Anna, Wójs Barbara, Żurek Monika.


Klasa III E
            Wychowawca: mgr Agnieszka Grzanka

Barczyk Maciej, Bryzik Mateusz, Czart Mateusz , Czeladzka Katarzyna, Drożdzowska Katarzyna, Gil Tomasz, Izdebski Grzegorz, Jakubowski Bartosz, Jurga Kamil, Kałat Joanna, Kijak Paulina, Klich Szczepan, Kluczewska Magdalena, Kulig Kamil, Kwiecińska Katarzyna, Misiek Aleksandra, Nocoń Dawid, Piątek Justyna, Pryga Katarzyna, Stanek Paweł, Szmajser Łukasz, Szymczyk Bartosz, Trepka Joanna, Wadas Arkadiusz, Wilk Marzena, Żurek Łukasz.


Klasa III F
            Wychowawca: mgr Jadwiga Szymczyk

Bandowska Marta, Baran Aleksandra, Białaś Klaudia, Cichmiński Paweł, Czepułkowska Marta, Dziura Ewelina, Gałka Damian, Góralczyk Łukasz, Kocjan Paulina, Łażewski Mateusz, Niewiara Alan, Pitula Jerzy, Prządo Katarzyna, Romańska Agnieszka, Roś Iwona, Sienkiewicz Michał, Sioła Mateusz, Sobczyk Wojciech, Somionka Kamil, Stefański Kamil, Sułkowski Grzegorz, Tyliba Justyna, Wójcicki Dawid, Zmysło Justyna.


Klasa III G
            Wychowawca: mgr Agnieszka Kocjan-Hickiewicz

Belka Mateusz, Bigaj Dawid, Bigaj Patrycja, Czarnota Marcin, Czarnota Mateusz, Czerny Karolina, Goraj Aleksandra, Grabska Gabriela, Halicki Krzysztof, Kołacz Bartłomiej, Król Dawid, Malinowski Marcin, Mrózek Rafał, Niewczas Rafał, Osak Mateusz, Pniaczek Monika, Polakiewicz Anna, Prusek Olga, Ryłko Paulina, Sioła Szymon, Składanek Justyna, Słupecka Paulina, Sobociński Krzysztof, Stadnik Monika, Stawkowski Paweł, Szczygłowski Mateusz, Tabor Dawid, Tarabański Piotr, Włoch Bogusław.


Do góry

Rok rozpoczęcia 2005/2006
             rok ukończenia 2007/2008

Klasa III A
            Wychowawca: mgr Renata Pelczar

Bigaj Aleksandra, Bigaj Alicja, Borowska Ewa, Dachowski Dawid, Duda Sylwia, Dupak Michał, Gajowiec Magdalena, Goraj Michał, Kita Oskar, Łydka Edyta, Łydka Paulina, Papis Damian, Pietruszka Marcin, Piotrowski Mateusz, Perek Natalia, Rzepka Marzena, Świda Piotr, Tusiewicz Anna, Wiejacha Patryk, Zych Joanna.


Klasa III B
            Wychowawca: mgr Beata Cyra-Szczurowska

Cichmińska Paulina, Curyło Sebastian, Czarnota Grzegorz, Gąsorowski Hubert, Gębala Tomasz, Gołuszko Magdalena, Kawa Łukasz, Kmiecik Tomasz, Kordaszewska Angelika, Majda Adrian, Nawara Krystian, Pater Żaneta, Patrykiewicz Roksana, Roś Michał, Rutka Kamila, Rutka Roksana, Skotniczny Paweł, Smolarczyk Iwona, Sobocińska Agnieszka, Stopa Janusz, Szczepara Adrian, Tarasin Patrycja, Trepka Monika, Trepka Paulina, Węglarz Kamila, Wcisło Bartosz.


Klasa III C
            Wychowawca: mgr Małgorzata Bigaj

Banasik Laura, Baran Maciej, Byczek Joanna, Cieślik Grzegorz, Dziura Paulina, Fulbiszewska Diana, Gałka Marcin, Glanowski Damian, Glanowski Piotr, Gomółka Radosław, Jurczyk Anna, Karoń Magdalena, Klich Kamil, Krawiec Krzysztof, Lisowski Mariusz, Małachowska Angelika, Mączka Klaudia, Mączka Patryk, Piekarz Katarzyna, Pomierny Rafał, Rogóż Marcin, Stach Bożena, Stach Paulina, Tyliba Olga.


Klasa III D
            Wychowawca: mgr Leszek Nadobny

Barańska Paulina, Barczyk Marcin, Bartusik Krystian, Buda Łukasz, Ćwik Tomasz, Gil Grzegorz, Haberka Paulina, Karoń Grzegorz, Kraul Filip, Marczewska Izabela, Marzec Ewelina, Milej Izabela, Nocoń Natalia, Orzeł Katarzyna, Rogala Edyta, Romański Piotr, Roterman Joanna, Ryza Hanna, Sienkiewicz Justyna, Smuga Paweł, Stach Izabela, Stanek Katarzyna, Skiepko Marcin, Trepka Ewa, Walczak Monika, Wojdyła Kamil, Wójcik Paweł, Żurek Maciej.


Klasa III E
            Wychowawca: mgr Joanna Dudek

Adamczyk Anna, Babiuch Bartłomiej, Bigaj Rafał, Bigaj Sylwia, Curyło Marta, Czarczyński Marcin, Dzierżyńska Paulina, Gałka Damian, Gamrat Wojciech, Glanowska Wioletta, Gżyl Aneta, Januszek Sebastian, Jarnecki Damian, Kocjan Damian, Kocjan Sandra, Skalska Justyna, Skalski Rafał, Stopyra Magdalena, Trusz Maria, Wójcik Klaudiusz, Zbroński Adrian, Żołądkiewicz Mateusz.


Klasa III F
            Wychowawca: mgr inż. Marta Korczyńska

Aleksiejew Łukasz, Cichy Wojciech, Czopek Aleksandra, Czopek Piotr, Gręda Adrianna, Hat Aleksandra, Juszczak Łukasz, Kita Przemysław, Knapik Dominika, Kocjan Paulina, Kowalczyk Marcin, Kulig Aleksandra, Nesteruk Sylwia, Mentel Paulina, Pacan Mateusz, Stach Aleksander, Stach Piotr, Szarawara Anna, Szyja Agnieszka, Szymski Adam, Wadas Agnieszka, Włosek Karolina, Woszczek Weronika, Żóławiński Adrian.


Klasa III G
            Wychowawca: mgr Edyta Wądołowska

Bieniek Kamila, Bigaj Mateusz, Chrząszcz Anna, Ćwik Gabriela, Fiołna Andrzej, Gębal Krzysztof, Januszek Piotr, Kajda Kamil, Klich Magdalena, Kula Beata, Kulig Magdalena, Malina Arkadiusz, Pabiańczyk Paweł, Pabiańczyk Szymon, Pasek Justyna, Piwowar Michał, Pytel Marcin, Smoła Alicja, Tomsia Iwona, Trepka Paweł, Węglarz Karolina, Woszczek Paweł, Zasucha Mateusz, Zembala Marcin.


Do góry

Rok rozpoczęcia 2006/2007
             rok ukończenia 2008/2009

Klasa III A
            Wychowawca: mgr Grażyna Jopek

Banyś Kamil, Barczyk Paweł, Czart Magdalena, Czopek Klaudia, Ćwik Marcelina, Feliksik Marta, Hadyk Blanka, Kacprzyk Aleksandra, Kajda Justyna, Kądziołka Michał, Kijak Grzegorz, Kłapcińska Martyna, Kocjan Joanna, Kuźma Klaudia, Kyzioł Pola, Pilch Maksymilian, Prządo Mateusz, Rogóż Dominik, Rogóż Maciej, Rogóż Michał, Sołtysik Aleksandra, Sołtysik Paulina, Szymczyk Monika.


Klasa III B
            Wychowawca: mgr Alicja Wałach / mgr Halina Hamerlik

Białaś Michał, Cetnarowski Mateusz, Czopek Michał, Dudek Jagoda, Drelich Klaudia, Fiołna Dawid, Gąsiorowska Karolina, Gil Karolina, Głąb Kamil, Guzek Tomasz, Haberka Maciej, Hat Michalina, Hetmańczyk Katarzyna, Jamrozik Paweł, Janik Renata, Kantor Katarzyna, Knapik Dagmara, Lniak Roksana, Noga Jakub, Piątek Ilona, Rzepka Joanna, Skutnik Łukasz, Szlachta Anna, Włodarczyk Dawid, Wójtowicz Emil, Zabłocki Dariusz.


Klasa III C
            Wychowawca: mgr Elżbieta Sigeda

Babiuch Paweł, Buda Marta, Byczek Marta, Cieślik Norbert, Czyż Mateusz, Filo Grzegorz, Filo Paweł, Gajda Kacper, Hrabia Kamil, Kafel Michał, Kluczewska Aneta, Lorek Kamil, Lorek Karolina, Mazela Patryk, Mrózek Przemysław, Piątek Marcin, Piwowarczyk Izabela, Płucisz Pola, Ryszkiewicz Sylwia, Skiepko Magdalena, Skubis Mateusz, Stach Krystian, Stach Weronika, Szydłowska Marta, Warsińska Aleksandra, Zajączkowski Rafał.


Klasa III D
            Wychowawca: mgr Agata Haras

Barczyk Justyna, Bigaj Anna, Cieślik Anita, Gil Ilona, Graca Rafał, Januszek Paulina, Klich Przemysław, Kopieniak Krystian, Kot Marta, Kozieł Maria, Krzykawska Sylwia, Łyżwińska Anna, Nijakowski Dawid, Ordon Dariusz, Rokita Justyna, Roś Agnieszka, Roś Kamil, Sioła Agnieszka, Sioła Aleksandra, Sioła Łukasz, Stach Justyna, Stach Paweł, Terlecki Filip, Tyliba Anna, Żaba Marta.


Klasa III E
            Wychowawca: dr Robert Herzyk

Bigaj Gabriela, Bryzik Marcin, Chwast Marcin, Duraj Damian, Filo Angelika, Gamrat Justyna, Gołąb Tomasz, Górecka Klaudia, Kafel Monika, Karkos Agnieszka, Klich Iwona, Krzyworzeka Bartosz, Leszczyńska Agnieszka, Mazurkiewicz Monika, Nabagło Błażej, Pilch Jolanta, Strzeszewska Agata, Szewczyk Aneta, Szymczyk Marcin, Tokaj Małgorzata, Trepka Kamil, Uliniarz Bartłomiej, Wiecha Kamil, Zioło Dawid, Żurek Marcin.


Klasa III F
            Wychowawca: mgr Dorota Witek

Bojakowski Kacper, Cieślik Patrycja, Janik Monika, Kajda Dawid, Kaleta Patryk, Klich Piotr, Kula Monika, Nowara Marta,Pasich Maciej, Petlic Magdalena, Sadowska Karolina, Sioła Przemysław, Stach Błażej, Stach Sylwia, Stanek Sylwia, Ślaz Patrycja, Tomsia Beata.


Klasa III G
            Wychowawca: mgr inż. Maria Kordas

Celejowski Wiktor, Ćwik Dawid, Dobrzyńska Paulina, Florczyk Piotr, Grelewicz Mateusz, Grzanka Anna, Grzanka Katarzyna, Kwieciński Marcin, Marek Magdalena, Mazurkiewicz Marta, Misiek Monika, Muzyk Aneta, Mystek Justyna, Nowak Aleksandra, Okraska Aneta, Pilch Bartłomiej, Redel Łukasz, Remberski Kamil, Sołtys Magdalena, Sudoł Wojciech, Urbański Mateusz, Zydel Karol.


Do góry

Rok rozpoczęcia 2007/2008
             rok ukończenia 2009/2010

Klasa III A
            Wychowawca: mgr Ewa Witkowska

Baranek Karolina, Chałuda Paweł, Chrost Piotr, Chwast Katarzyna, Dłubis Tomasz, Guzik Tomasz, Kaczmarczyk Oliwia, Kaleta Błażej, Karoń Karolina, Karoń Łukasz, Kurowski Konrad, Lach Aleksandra, Maj Urszula, Nocoń Aleksandra, Nocoń Karolina, Pieniążek Marta, Rogóż Ilona, Sołtys Łukasz, Spolankiewicz Wioleta, Stach Kamila, Stach Katarzyna, Świeboda Dominika, Warska Michalina, Wroński Dawid.


Klasa III B
            Wychowawca: mgr Beata Rup

Banyś Anna, Chochół Aleksandra, Chromy Paulina, Cieślik Kamil, Czajkowska Aleksandra, Czepiela Dawid, Dzióbek Katarzyna, Glicner Piotr, Gut Agnieszka, Hamerlik Milena, Kabat Paweł, Kajda Justyna, Kluczewski Jan, Knapczyk Bartłomiej, Kocjan Szymon, Kocjan Tomasz, Krawczyk Marcin, Krawiec Patrycja, Kuś Olga, Nowak Agnieszka, Polak Aleksandra, Prząda Mariusz, Rak Michał, Tomsia Bartosz, Trzcionkowski Piotr, Wójcicka Klaudia, Zięciak Aleksandra, Zub Piotr, Żołądkiewicz Damian.


Klasa III C
            Wychowawca: mgr Jadwiga Szymczyk

Bąchór Karolina, Ćwik Gabriela, Drapała Paweł, Dupak Mateusz, Dzierżyńska Bernadetta, Gil Adam, Izdebski Dominik, Kwaśnik Magdalena, Mączka Adrian, Ramos Paweł, Remberski Mateusz, Rogóż Grzegorz, Rogóż Michał, Roś Dariusz, Roś Piotr, Skalska Joanna, Szymczyk Krystian, Wilk Ewelina, Witmajer Kamil, Wójs Jadwiga, Zioło Kamila.


Klasa III D
            Wychowawca: mgr Bolesław Szymski

Barczyk Ela, Czaplicki Tomasz, Czerwińska Patrycja, Gil Adrian, Kaczmarek Filip, Knap Agata, Kulig Paweł, Nocoń Bartłomiej, Stach Damian, Stach Krzysztof, Szarek Mateusz, Szymczyk Paweł, Tarnowski Dawid, Witkiewicz Justyna.


Klasa III E
            Wychowawca: mgr Halina Hamerlik

Babiuch Katarzyna, Bąchór Roksana, Błonarowicz Radosław, Cebo Michał, Chwast Bartosz, Ćwik Bartłomiej, Gaweł Justyna, Głąb Ksenia, Imbor Sylwia, Janicka Anna, Janik Rafał, Klich Józef, Kubik Przemysław, Kowalski Miłosz, Krawczyk Damian,Nabagło Dawid, Noworyta Bartłomiej, Odrobina Żaneta, Pilch Nikodem, Prządo Paulina, Stanek Łukasz, Trepka Ewelina, Wadas Paulina, Wierzbicka Magdalena, Zięba Natalia.


Klasa III F
            Wychowawca: mgr Ewa Skibińska - Tomsia

Adamiak Bartłomiej, Barczyk Paweł, Bąchór Marcin, Borowski Piotr, Broda Aleksandra, Cieślik Paweł, Dobrek Klaudia, Dyszlewski Szymon, Dziadosz Patrycja, Kaszuba Joanna, Kmiecik Anna, Kulig Karolina, Motyl Wojciech, Muśkiewicz Krzysztof, Muzyk Anna, Myszor Adrian, Nowak Jakub, Piątek Przemysław, Ptaszek Przemysław, Rutka Dominika, Wadas Klaudia, Witczak Weronika, Wojas Tomasz, Zgoda Angelika, Adamek Konrad.


Do góry

Rok rozpoczęcia 2008/2009
             rok ukończenia 2010/2011

Klasa III A
            Wychowawca: mgr Leszek Nadobny

Aszurek Agnieszka, Bik Eliza, Bryła Przemysław, Cieślik Aleksandra, Cupiał Kamil, Czarnojan Marcin, Fiuk Karolina, Jurczyk Maciej, Kamoda Katarzyna, Kuś Angelika, Majewski Maciej, Makuch Ryszard, Mączka Marta, Mitka Mateusz, Nowara Anna, Paluch Anna, Pasich Aleksandra, Przybylska Gabriela, Rzemieniuk Wojciech, Stobiecka Katarzyna, Tomsia Kamil, Tyliba Milena, Wisła Wojciech.


Klasa III B
            Wychowawca: dr Robert Herzyk

Barczyk Kamil, Barczyk Maciej, Bigaj Maksymilian, Bigaj Paulina, Chwastek Izabela, Filo Kamil, Głąb Aleksandra, Gumółka Sylwia, Jurczyk Jędrzej, Karcz Martyna, Karoń Oktawia, Kerth Kinga, Klesiński Adrian, Kula Paweł, Kurkowski Dawid, Kuś Norbert, Lniak Krystian, Majsterek Rafał, Nowak Iwona, Przybek Kamila, Sitarz Klaudia, Skalski Wojciech, Swędzioł Paulina, Ślusarczyk Maria, Tokaj Paweł, Zajega Aleksandra.


Klasa III C
            Wychowawca: mgr Urszula Słaby

Adamczyk Katarzyna, Barczyk Karolina, Bartusik Sebastian, Bieniek Szymon, Bobela Sylwia, Bodnar Patryk, Cabała Wojciech, Ciesielski Łukasz, Curyło Magdalena, Ćwik Łukasz, Januszek Faustyna, Kłapcińska Ewa, Kołoda Katarzyna, Kubik Paweł, Lekston Wiktor, Leńczuk Paulina, Nawara Michał, Skwarek Iga, Sołtysik Martyna, Szajdecka Sandra, Tomsia Alicja, Wójtowicz Bartosz, Zabłocka Izabela, Zabłocki Krzysztof.


Klasa III D
            Wychowawca: mgr Beata Cyra Szczurowska

Curyło Agata, Curyło Patrycja, Drożdzowski Kamil, Drożdzowski Maciej, Duda Łukasz, Formella Honorata, Gęgotek Katarzyna, Januszek Dawid, Januszek Joanna, Kaliński Mateusz, Kowalska Katarzyna, Kurzątkowski Jakub, Pasternak Katarzyna, Salamon Paweł, Sarota Paulina, Shtanhret Adriana, Strzeszewski Paweł, Synowiec Aleksandra, Ślęczka Michał, Wójcicki Michał, Tokarczyk Magdalena, Tumiłowicz Dawid, Tylec Paulina, Zbrońska Aleksandra.


Klasa III E
            Wychowawca: mgr Bożena Polakiewicz

Barczyk Monika, Barczyk Piotr, Bogus Kamil, Cupiał Damian, Ćwik Katarzyna, Czepułtowska Agata, Kapusta Jacek, Kasperkiewicz Cezary, Kubica Monika, Kurkowski Oskar, Łój Agata, Majda Piotr, Mączka Monika, Płodczyk Karolina, Prządo Arkadiusz, Ptaszek Daniel, Remberski Dariusz, Sarota Wojciech, Semeniuk Sebastian, Tyliba Dominika.


Klasa III F
            Wychowawca: mgr Marta Korczyńska

Blocher Bartosz, Buczek Karol, Cetnarowski Michał, Czerny Patrycja, Ćwik Radosław, Duraj Agnieszka, Gil Antoni, Guzek Rafał, Grzanka Klaudia, Janeczek Beata, Karłowska Monika, Kulig Katarzyna, Łajczak Malwina, Łaskawiec Kinga, Łydka Kamil, Małochleb Monika, Mączka Łukasz, Nabagło Żaneta, Pacia Kamil, Palimąka Justyna, Poczęsny Sylwester, Prządo Magdalena, Przyborowski Patryk, Salak Aleksandra, Stanek Mateusz, Szych Wojciech, Szymczyk Przemysław, Tomsia Patryk, Wiejacha Aleksandra.


Do góry

Rok rozpoczęcia 2009/2010
             rok ukończenia 2011/2012

Klasa III A
            Wychowawca: mgr Joanna Dudek/ mgr Agnieszka Grzanka

Bień Agnieszka Chochół Milena, Czarnul Justyna, Dziurowicz Błażej, Gęgotek Anna, Goraj Bartłomiej, Kądziołka Joanna, Kluczewska Agnieszka, Kocjan Magdalena, Kraińska Martyna, Kulig Krzysztof, Mosurek Piotr, Paluch Kamil, Pandel Anna, Roś Klaudia, Sioła Tomasz, Sołtysik Agnieszka, Stach Klaudia, Stach Piotr, Szymczyk Kinga, Tokaj Patrycja, Wierzchowska Martyna, Włosek Ignacy, Michał Sobczak - odbierał świadectwo w Gimnazjum w Gaju Małym.


Klasa III B
            Wychowawca: mgr Dorota Witek

Antos Paweł, Banyś Sylwester, Bigaj Aleksandra, Chmist Kamil, Czerwiński Bartosz, Czopek Szymon, Ćwik Mateusz, Drapała Monika, Flis Dariusz, Furman Przemysław, Gałka Agnieszka, Grzanka Patryk, Janik Kamil, Kajda Michał, Kałas Jakub, Malina Katarzyna, Milej Anna, Roś Szymon, Sioła Hubert, Somionka Sylwia, Stach Mateusz, Strojna Arleta, Szewczak Przemysław, Ziarnik Barbara.


Klasa III C
            Wychowawca: mgr Maria Kordas

Babiuch Klaudia, Barczyk Michał, Błonarowicz Marek, Cupiał Adrian, Czerny Angelika, Data Patrycja, Filo Adrian, Glanowski Bartłomiej, Głąb Mateusz, Jałowiec Krzysztof, Kamionka Aleksander, Karłowska Natalia, Maciąg Mateusz, Maciążek Dawid, Mitusiński Piotr, Nocoń Gabriela, Pacia Maciej, Paduch Piotr, Pasich Katarzyna, Pilchowiec Damian, Redel Dawid, Remberski Przemysław, Śpiewak Karolina, Wadas Jakub.


Klasa III D
            Wychowawca: mgr Jadwiga Szymczyk

Bąchór Anna, Cieślik Szymon, Dzierżyński Damian, Fiołna Mateusz, Gil Dominika, Klich Krystian, Kula Dominik, Kulig Maciej, Kulka Przemysław, Maj Klaudia, Majewski Tomasz, Malisiak Krzysztof, Mączka Marta, Nocoń Żaneta, Noworyta Patryk, Roś Anna, Ryłko Aleksandra, Sobczyk Natalia, Stach Dawid, Stach Roman, Szymczyk Damian, Trólka Karolina, Tyliba Kamil, Wiejacha Kewin, Żurek Karol.


Klasa III E
            Wychowawca: mgr Małgorzata Bigaj

Adamczyk Alicja, Babiuch Patrycja, Barczyk Miłosz, Bartczak Kacper, Bąk Kamil, Bejger Dorota, Gąsior Aleksandra, Kaszuba Patryk, Klich Kinga, Kluczewski Robert, Kluczewski Tomasz, Kocjan Paweł, Krawczyk Angelika, Kućmierz Michał, Orczyk Michał, Ordon Mateusz, Prządo Szymon, Ptaszek Katarzyna, Radko Dariusz, Świda Damian, Tracz Ewelina, Trepka Patrycja, Żurek Ewa.



Do góry

Rok rozpoczęcia 2010/2011
             rok ukończenia 2012/2013

Klasa III A
            Wychowawca: mgr Ewa Witkowska

Adamczyk Agnieszka, Bałtowska Katarzyna, Chwast Bartosz, Cień Damian, Drobisz Paulina, Gajowiec Michał, Gieca Oliwia, Goraj Jagoda, Kiełtyka Paulina, Kluczewski Mikołaj, Kordaszewska Kamila, Krawiec Kamil, Kubiczek Paweł, Mosurek Przemysław, Pótorak Mikołaj, Rąpała Ewelina, Rogóż Magdalena, Rogóż Monika, Rup Radosław, Sioła Kamila, Skóra Tomasz, Sroka Sylwia, Stach Dominik, Żurek Aleksandra, Żyszczyńska Katarzyna.


Klasa III B
            Wychowawca: mgr Renata Oleksak-Cieślik

Ambrożkiewicz Mateusz, Banasik Iwona, Bogdański Michał, Byczek Wojciech, Chmist Karol, Cylejowski Daniel, Ćwik Justyna, Dachowski Michał, Gil Mateusz, Graboś Anna, Gumółka Katarzyna, Janik Paulina, Kałdos Łukasz, Koćma Karolina, Kubik Wojciech, Majda Nadia, Nowak Gabriel, Nowak Patrycja, Nowicki Eryk, Piórkowski Grzegorz, Polak Klaudia, Radko Tomasz, Stach Karolina, Szydłowski Jakub, Trepka Klaudia, Trepka Weronika, Wąsiel Piotr.


Klasa III C
            Wychowawca: mgr Alicja Wałach

Banyś Bartosz, Białach Anna, Bieniek Robert, Blocher Dawid, Cieślik Aleksandra, Ćwik Małgorzata, Ćwik Monika, Drelich Bartosz, Gałka Rafał, Gołąb Bartosz, Januszek Tomasz, Knurowski Grzegorz, Kowal Klaudia, Madejska Emilia, Majewska Maria, Misiak Kamil, Pawlak Angelika, Pietraszewska Kamila, Przyborowski Kamil, Roś Paulina, Sarota Bartłomiej, Skubis Bartłomiej, Stach Kamila, Stach Łukasz, Zatoń Jakub.


Klasa III D
            Wychowawca: mgr Agnieszka Mitka

Bigaj Szymon,Cieślik Marcin, Czarczyńska Karolina, Drygała Sylwia, Gawlas Jakub, Gawlas Szymon, Gieszczyk Kamila, Gut Sylwia, Jędrszczyk Bartosz, Kasprzyk Przemysław, Kowalczyk Anna, Kuś Klaudia, Latko Marcin, Lomczyk Michał, Mączka Aleksandra, Mystek Ireneusz, Noworyta Ilona, Piłka Artur, Skóra Mateusz, Stanek Karolina, Syguła Mateusz, Szenkienik Aleksandra, Tomsia Radosław, Trepka Klaudia, Tyliba Anna, Żebczyński Artur.


Klasa III E
            Wychowawca: mgr Beata Rup

Curyło Aleksandra, Chwast Michał, Drozdowski Dawid, Filo Katarzyna, Filo Paweł, Fiuk Eryk, Gruchała Patrycja, Jurczyk Dominika, Kajda Kamil, Kłapcińska Agnieszka, Kłapcińska Jagoda, Kłapcińska Weronika, Knapik Maciej, Lorek Bartosz, Lubaszka Aleksandra, Łodyga Patrycja, Mrożek Dominika, Polakiewicz Alicja, Rutka Patryk, Stanek Mariola, Tomsia Łukasz, Trepka Dawid, Truskolska Barbara, Tylec Mateusz, Zub Damian.



Do góry